Hollywoodské tipy na to, jak zůstat fit
Jak se celebrity udržují v kondici?

Tři celebrity prozradily, co tento týden musely udělat pro to, aby následně mohly zářit před zraky veřejnosti. Dáte přednost superzdravým drinkům, zázračné pleťové masce, nebo tvrdé dřině s trenérem?

1. Supermodelka Miranda Kerr na Instagram pověsila fotku, kde s koučkou Mary Helen zdokonaluje křivky pomocí náročných baletních póz, jejichž trénink pomáhá zlepšit držení těla, zvýšit flexibilitu, a ještě navíc posiluje svaly. Během balancování na jedné ruce a jedné noze nasadila do boje za krásnou pleť antioxidační a hydratační masku značky Kora Organics. A pak že není dobré dělat více věcí najednou!

Snimek_obrazovky_2013-10-20_v_0.59.39

2. Zpěvačka Fergie se ke štíhlé postavě doslova propíjí. Samozřejmě v tom dobrém slova smyslu. Dbá totiž na rady skvělé výživové poradkyně Kimberly Snyder. Ta nedá dopustit na smoothie drinky Glowing Green a Power Protein. V čem jsou ale ty její lepší oproti ostatním ovocným šťávám? „Obsahují asi 14 gramů vlákniny, která je pro zdraví a krásu naprosto nezbytná. Mnoho lidí pije jen džusy nebo nápoje, které nezbavují tělo škodlivých toxinů,“ vysvětlila Kimberly. Pokud byste si ráda udělala smoothie podle Kimberly i doma, tak mrkněte na její videorecept.

3. Bootcampová bohyně. I takovou přezdívku bychom mohli dát celebritě z povolání Kim Kardashian. Tu tento týden paparazzi nachytali, zrovna když šla na lekci do Barry’s Bootcamp se svým sparing partnerem, kterým nebyl nikdo jiný než Kanye West. Kim je dlouholetou oddanou fanynkou bootcampu a na hodiny chodí jak v Los Angeles, tak v New Yorku. Celý intenzivní workout je kombinací intervalového tréninku a posilování odolnosti. 

1381633290_kim-kardashian-kanye-west_1