I modelky jedí…
Ač to někdy vypadá na pravý opak, i modelky milují pizzu či makronky. Že ne? Máme důkaz.

Vyhublá vysoká těla. Novodobý ideál krásy, jenž nám nadiktoval módní průmysl, meta, které dosáhnou jen ty vyvolené. Dokonalé křivky vyžadují také dokonalou disciplínu – zdravá strava, pravidelný režim, hektolitry čisté vody, a především neustálé cvičení. Koloběh, který nikdy neskončí. Ale i modelky jednou za čas rády podlehnou a dobijí energii kalorickým hříchem. Nejčastěji si čtvrtku pizzy se salámem či bagetu s lososem neodpustí během bláznivého čtyřtýdenního maratonu zvaného týdny módy. Aby taky ne, na molech nachodí kilometry. Ale u pizzy to nekončí. Milují i arašídové máslo, lízátka, koblihy a hranolky s kečupem. Nevěříte? Tak rychle do galerie!

Chcete se stát jednou z nich? Nechte se objevit! Díky agentuře PH Models máte příležitost, postavit se na startovní čáru kariéry modelky, být součástí rodiny profesionální agentury, obletovaná fotografy, módními redaktory, předvádět na molech v ČR i v zahraničí. I vy (nebo někdo z vašeho okolí) můžete chodit po přehlídkových molech luxusních značek či se usmívat na titulní straně ELLE. A ještě bonus - ten, kdo přihlásí vítězku, získá fotoaparát Olympus SP-810U.

Jaká kritéria musí budoucí výherkyně splňovat a jak se přihlásit do třetího a záverečného kola, které trvá do 25. března 2013? Přihlaste se do speciální facebookové aplikace, kde naleznete všechny podrobnosti.