#INSTAtrending: Kozačky z kovbojky
Go west! Westernové boty slaví comeback sezony a kdo je na Instagramu nemá, jako by snad ani nebyl. Patříte do klubu?

Do sedla vás sice tyhle boty nedostanou, ale na módní výsluní vám určitě pomohou. Trend kovbojských bot začal být opět v kurzu koncem léta a kombinace ženskosti a drsné westernové módy ještě nikdy nebyla tak sexy. Staňte se i vy hrdinkou z Divokého západu a ukažte všem kovbojům, jak takový styl nosí Evropanky. 

4 důvody proč je nosit:

Pokud byste si měla letos koupit jeden jediný pár bot (já vím, šílená představa), pak to musí být „koně“. Kotníčkové, do půli lýtek, s přezkami, štrasem, v barevné kůži, vyšívané… Z přehlídkových mol (Fendi, Dior, Isabel Marant) se westernový trend přesunul rovnou do ulic. A je mnohem univerzálnější, než si vůbec dovedete představit. Nosíte ráda podpatky? Pak tyhle boty jsou vaším svatým grálem – díky širokému, stabilnímu a zkosenému podpatku střední velikosti jsou přesně tím párem, ve kterém vydržíte celý den.  Kromě toho, že jsou extra pohodlné, mají ještě jednu výhodu. Dlouhá špička opticky úžasně prodlužuje nohy.  Hodí se prakticky ke všemu! Nepřeháníme.

4 způsoby, jak je nosit:

Aimee, Xenia i Chiara – tyto tři světové blogerky je během babího léta předvedly v ulicích v kombinaci s romantickými šaty. Ať žijí kontrasty! Následujte jejich cestu, protože holky rozhodně vědí, co dělají!   S barvami! Ačkoli to zní šíleně, kovbojské boty se hodí i k tvídovým kabátům, barevným pastelovým sakům a plisovaným sukním. Stylové, nečekané a fresh. Jako denimový full look – s džínovou bundou, džínami i džínovou košilí. Od hlavy až k patě. Ve finále však existuje jen jedno jediné pravidlo: omezte jiné westernové doplňky na minimum! Yes, or not?