Intimissimi představilo nové modely prémiových podprsenek
Úkol je jasný: na jaře jděte dál než do krátkého trička. Místo něj si pod sako klidně oblékněte novou krásnou podprsenku!

Italská značka spodního prádla přivítala ve svém portfoliu nové druhy podprsenek, jejichž společným jmenovatelem je nekonečné pohodlí: jmenují se Iris, Mina, Mara a Clara

Kolekce byla představena ve vlajkovém butiku Intimissimi v pražské ulici Na Příkopě. Každá z podprsenek je vyrobena s maximálním důrazem na vysokou kvalitu. K výrobě jsou použity materiály původem z Itálie - ať už se jedná o extrémně jemnou a pohodlnou tkaninu z mikro žerzeje, která kryje vnitřní část košíčků nebo širší, nastavitelná ramínka, která poskytují lepší oporu a hodí se k nejrůznějším modelům. 

Všechny čtyři nové modely jsou k dispozici až do velikosti F: Mina, krajková balkonetka s tvarovanými bavlněnými košíčky a síťkovými panely v zadní partii; Iris, podprsenka typu bustier se skrytými kosticemi; Clara, balkonetka s kosticí a jemnými košíčky; a Mara, model bez kostic navržený pro maximální oporu, i v boční části.  

Jaká je vaše favoritka?