Must-have na konec léta i na celý podzim.

Blížící se konec léta vás rozhodně nemusí trápit. Právě teď nastává ta největší zábava. Alespoň co se oblékání týká. Pořád ještě můžete nosit ty nové letní šaty a sandálky, kterých jste se zatím nenabažila, ale už k nim můžete přidat a vrstvit všechny cool košile, mikiny, bundy a saka, které se právě dostávaj do všech obchodů. A budete se cítit skvěle!

Jeden konkrétní kus, který by vám právě teď neměl za žádnou cenu chybět v šatníku, je šedé sako. Se vzorkem, s proužkem, tmavé nebo světlé... Jaké si vyberete je jen na vás, můžete si ale být jistá, že ho budete naprosto milovat.

Vypadá úžasně k otrhaným džínám i k pouzdrové sukni a rozhodně se nemusíte bát, že v něm budete za šedou myš. Právě naopak. Má tu výhodu, že se oproti černému lépe kombinuje s výraznými barvami a výsledek pak působí o něco více fresh a uvolněně. Nás ale nejvíce baví v kombinaci s dalšími odstíny šedé, jako to nosí Carine Roitfield, Mira Duma nebo Linda Tol.

Kromě nich si ale šedé sako zamilovalo i spousta dalších street style ikon. Stále ještě váháte? Podívejte se do naší galerie na 30 způsobů, jak a k čemu sako nosit a budete mít jasno. Tuto sezonu vám ve skříni nesmí chybět!