Naučte se deset super triků.

"Každý se mě ptá na dokonalé linky," řekla v exkluzivním rozhovor pro ELLE Kat Von D. Nejslavnější tatérka světa a beauty guru ale tvrdí, že žádné tajné triky nemá. Rady ohledně make-upu ani nedává, sama se raději baví o tom, že její make-up řada je z velké části veganská a žádný z produktů není testovaný na zvířatech.

Ale jelikož sama nikdy nevychází na veřejnost bez dokonalé linky, rozhodně stojí za to se u Kat Von D inspirovat. "Když mi dáte do ruky oční linky, můžu s nimi udělat 40 looků," prohlašuje Kat. Nevěříte? S jejími ikonickými linkami Tattoo Liner se sami můžete přesvědčit, že není jen jeden druh linky, který vám sluší. Objevíte jich spoustu. Stačí se držet několika následujících rad, které nás Kat Von D naučila.

  1. Nehledejte žádné tajné triky a tajemství. Každý dokáže nakreslit dokonalou linku, stačí trénovat. 
  2. Najděte si úhel, který nejvíc sluší vašim očím. Důležitý je jejich tvar.
  3. Protaženou linku nakreslíte snadno, držte se linie spodního víčka a linku protáhněte.
  4. Horní linku začněte nejdřív uprostřed horní linie řas a spojte ji se spodní linkou. Vykreslete plochu u vnějšího koutku a pak dokreslete linku od středu směrem k vnitřnímu koutku.
  5. Vždy si zkontrolujte, že máte na obou očích linky dokonale symetrické.
  6. Pro přirozený vzhled nakreslete tenkou linku podél horních řas. Čím silnější linku uděláte, tím dramatičtějšího vzhledu docílíte.
  7. Nemusíte dělat rozdíly mezi denním a večerním líčení, noste to, co vám vyhovuje.
  8. Tattoo Liner není jen na oči, s linkami si můžete udělat i obočí. Když si ho vytrháte moc, jednotlivé chloupky si dokreslete linkami.
  9. Máte náladu na barevnou linku s metalickým efektem? Použijte nejdřív černý Tattoo Liner a pak si vyberte barvu z holografické paletky Alchemist a štětcem ji aplikujte přes linku. Kouzlo! 
  10. Chcete tetování? Nakreslete si ho! Linky Tattoo Liner od Kat Von D skvěle drží celý den (i celou noc) a přitom se snadno odličují.

{YouTube}ZaLzcvGQxjw{/YouTube}

Chcete vědět o Kat Von D víc? V říjnovém čísle ELLE najdete exkluzivní rozhovor a beauty story.

Produkty Kat Von D seženete od 2. října 2017 ve všech prodejnách Sephora.