Jarní kolekce pro holky, co nenosí pastelové barvy
Co nosit toto jaro, když se vám úplně nechce do světlých barev a zářivých květů? Víme přesně. Nová kolekce Marks & Spencer je vám totiž šitá na míru.

Je tu jaro a s ním i příval zářivých potisků a pastelových barev napříč kolekcemi. Letos obzvlášť a bez barev v šatníku se neobejdete.

Co ale dělat, když jsou na vás květiny s fuchsiovým podkladem moc a světlounká žlutá nebo jemná lila zase příliš málo? Nebojte, i vy si vyberete a vaší skříň na jaro můžete jednoduše oživit.

Víme jak – s novou kolekcí Marks & Spencer Explorer. Na přechod jara ze zimy je totiž naprosto ideální. Je v neutrálních zemitých odstínech, kterým vévodí barvy lilku a khaki, a proto se hodí téměř ke všemu, co ve skříni již máte. Nechybí ji ani punc jara, v podobě tmavých rostlinných motivů. Nádech luxusu a ženskosti zase dodávají materiály jako samet a kůže, takže si jednotlivé kousky můžete bez problémů vzít na den i na večer.

Ještě nejste přesvědčena, že právě tato kolekce je pro vás dělaná? Podívejte se do naší galerie a budete mít jasno. I hotový wishlist.