Trendy pro minimalistky i milovnice designu. Který lak na nehty vám právě teď nesmí chybět?

Ať už patříte do klubu vyznavaček nejžhavějších trendů a kolekce si kupujete ještě předtím, než začne jejich pravá sezona nebo jste raději na klasiku a dokonalý minimalismus, jarní trendy na nehty vás budou bavit. A věřte, že si vyzkoušíte víc než jen jeden.

Jaké odstíny laků budete určitě potřebovat? Bílý, černý, měděný, pastelově růžový, mátový a červený taky v žádném případě neuklízejte z dosahu. Pošli jsme si oblíbené Instagramové účty manikérek i beauty influencerů a našli deset stylů na celou jarní sezonu.


 aliciatnails ead63

Orámujte si nehty. Stačí vám k tomu bezbarvý nebo poloprůsvitný tělový podkladový lak, černým lakem a tenkým štětečkem nakreslete stehy podél celých nehtů (nebo jen jednoho) a máte hotovo.

foto: @aliciatnailsaliciatnails


violette fr b98e2

Topmodelka Daphne Groeneveld se ve francouzské ELLE ukázala s nehty orámovanými měděným lakem. Efekt? Très chic!

foto: @violette_fr


hollyfalconenails b5e8c

Tělový podkladový lak ještě neodkládejte, budete ho potřebovat. A taky lahvičku s vaším oblíbeným červeným odstínem, kterým udělejte na každý nehet jeden větší puntík. 

foto: @hollyfalconenails


daryartnail aff41

Z polotransparentní tělové k jemné, pastelové růžové. Nalakujte všechny nehty, zakryjte celou jejich plochu, tentokrát žádné konturování. Na prsteníček si tenounkým štětečkem nakreslete černou větvičku s drobnými lístky. Klidně jen na jedné ruce, ať si to nekomplikujete.

foto: @dary.art.naildary.art.nailochsmichelle 67120

U pastelových odstínů ještě zůstaneme. Ale růžovou nahradíme modrou nebo mátovou, podle toho, co vám víc sluší. Žádný nail art, nechte vyniknout samotnou barvu.

foto: @ochsmichelle


jinsoonchoi b8add

Mátová je tak cool, že si pořiďte i trochu výraznější odstín. 

foto: @jinsoonchoi


hollyfalconenails 2 75f01

Tímto minimalistickým designem otevíráme černobílé okénko. Klasická francouzská manikúra? Nuda! Ale co takhle dát pod bílé špičky nehtů ještě černý proužek? So cool!

foto: @hollyfalconenails


mpnails c369c

Černý a bílý lak ještě neodkládejte. Dvě barevné linky na nehty vypadají skvěle, takže si s tímto motivem trochu pohrajte. Možností je tolik, stačí zapojit vlastní fantazii.

foto: @mpnails


 nailinghollywood ed8c1

Bílým lakem si nalakujte 2/3 plochy nehtu. A protože jste se už naučili dokonalé černé linky, nakreslete si ji víc. 

foto: @nailinghollywood


adakiss 2b83b

Když vás černá přestane bavit, nalinkujte si nehty na bílo. Střídejte šířku pruhů, od ultra tenkých linek po centimetrové proužky.

foto: @adakissadakiss