Jedině v ELLE: Energetický koktejl pro pleť
V ELLE jsme objevili zdroj energie pro pokožku. Je tak skvělý, že se o něj podělíme s vámi. Padesát z vás má možnost otestovat revoluční novinku od Lancôme v exkluzivní předpremiéře. Nemusíte čekat až do května, kdy bude novinka uvedena na trh, může být vaše již teď. Stačí odpovědět na pět otázek. Ano, tak jednoduché to je.

Potřeby pokožky přesně korespondují s naším životním stylem. Klimatizované prostory, stres, nedostatek kvalitního spánku, o vyvážené stravě nemluvě. Ruku na srdce, daří se vám každý den spát 8 hodin denně, pravidelně jíst a cvičit, dodržovat pitný režim a být naprosto v pohodě? Mezi námi, nám také ne, ale našli jsme řešení, jak vypadat každý den jako po prodlouženém víkendu v milované Paříži. Bez známek dehydratace a únavy.

Když nám do redakce dorazila novinka od Lancôme, zajásali jsme. Jednak máme tuto francouzskou značku rádi pro její šik obaly, jemné vůně a delikátní péči plnou skvělých ingrediencí a pak z nové péče na první pohled sálá energie. A co teprve, když se první kapky Énergie de Vie Liquid Care dotknou pleti! 

ENDV TRIO NM TECHNO COUPELLE PLV SP HD 0210216 6d458

Funguje jako fresh plný antioxidantů. Známky únavy mizí a tvář se okamžitě rozzáří. Jedinečná tekutá textura osvěžuje jako ranní sprcha, navíc je koncentrovaná jako sérum a zvláčňující jako krém. To vše v jednom jediném kroku. To prostě musíte mít!

Díky ELLE máte možnost získat tuto novinku do své kosmetické výbavy dříve než všichni ostatní. Vyplňte formulář a máte šanci zúčastnit se exkluzivního testování revolučního přípravku. Padesáti z vás zašleme novinku Énergie de Vie Liquid Care v plném balení (doporučená cena 990 Kč). Nečekejte na květen, získejte svou vlastní Énergie de Vie ještě dnes a buďte mezi prvními, kdo pocítí báječné účinky této péče.

 

 

Vybrané testerky: 

(produkt Énergie de Vie Liquid Care budeme odesílat v následujících dnech)

Adela Ebelova Alena Golatová Alice Baumgartnerová Andrea Krenková Aneta Leherova Anna Voldřichová Barbora Zavadská Eva Simova Gabriela Morávková Gabriela Zachariášová Hana Peníšková Henrieta Fagulová Jana Bernatová Jana Sedláková Jana Sulková Jana Tlapáková Julia Zburova Karolina Bernatova Karolína Svitálková Karolína Šrejbrová Kateřina Černá Klára kvapilova kristyna kopecká Lenka Šimková Lucia Bila Lucie Kadlecová Lucie Kozelkova Marie Kubešová Šmídová Marika Duchoňová Markéta Bartlová Martina Kalusová Martina Korduliaková Michaela Juřenčáková Michaela Mravcova Michaela Pencikova Michaela Řezníčková Michaela Zahrádková Mikulcová Iva Petra Hamtakova Petra Choděrová Petra Jahodova Petra Šmídová Renáta Smolková Romana Sedmíková Sandra Fialová Tereza Navrátilová Tereza Ševčíková Veronika Habánová Zuzana Kučerová Zuzana Plechatá