Kabelky na fashion weeku v Miláně a Londýně
Nevíte, jakou kabelku si pořídit na jaro? Spoustu inspirace najdete v ulicích Milána a Londýna, během fashion weeku jsou k vidění ty nejlepší kousky. Od černé klasiky s výrazným logem po barevné mini modely na rtěnku a klíče.

S kabelkami se to má tak. Jakmile si pořídíte jeden designový kousek, zjistíte, že se vám život značně zjednoduší. I když nevíte, co zrovna na sebe, dobrá kabelka si s tím už poradí. Stačí džíny, mikina a kožená bunda. Nebo šaty a kabát. Prostě si už nemusíte moc lámat hlavu. Výsledný efekt bude vždycky cool, protože máte v ruce nebo přes rameno úžasnou kabelku. Své o tom vědí modelky i módní influenceři. 

Jaké značky jsou momentálně nejvíce v kurzu? V Londýně jednoznačně J. W. Anderson a v Miláně vládne Gucci. Ale nemusíte se omezit pouze na tyto dvě. V jarních kolekcích Louis Vuitton, Bulgari, Hermés, Chanel, Dior a Prada najdete tolik super modelů, že si snadno vyberete. Aktuální trendy jsou natolik rozmanité, že se diktátem trendů nemusíte vůbec nabývat. Stačí sáhnout po té, která se vám nejvíc líbí. 

Ostatně podívejte se sami na 20 kabelek z ulic Londýna a Milána.