Nová módní superstar získala kontrakt snů.

Od chvíle, kdy se začala naplno věnovat modelingu, nevynechala Kaia Gerber jedinou přehlídku Chanel. Karl Lagerfeld si dceru supermodelky Cindy Crawford oblíbil natolik, že s ní na září plánuje pod vlastní značkou limitovanou kolekci oblečení a doplňků, kterou spolu navrhují. 

Bylo jen otázkou času, kdy se krásná Kaia objeví před jeho fotoaparátem a nafotí kampaň pro módní dům se sídlem v Rue Cambon. Přišlo to rychleji, než si všichni mysleli. Tuto sezonu, si vedle kampaní pro Versace a Calvin Klein, přidala do svého raketově rostoucího portfolia jarní kampaň na kabelky Chanel. Tu s Lagerfeldem nafotila přímo v bytě Coco Chanel, který se nachází ve stejné budově jako butik, studio a showroom. 

Na černobílých fotografií Kaia pózuje v aktuální prêt-à-porter kolekci vždy s kabelkou v ruce. V pracovně Mademoiselle Chanel, které dominuje knihovna a masivní pohovka, 16letá kalifornská krása představuje nejnovější modely 1.22, Gabrielle a Boy. 

Kaia se touto příležitostí zařadila do klubu múz Chanel, stejně jako v minulosti např. Cara Delevingne, Lily Rose Depp, Gisele Bündchen, Kristen Stewart, Willow Smith nebo Pharell Williams.