Kaia Gerber má první kampaň pro Chanel
Nová módní superstar získala kontrakt snů.

Od chvíle, kdy se začala naplno věnovat modelingu, nevynechala Kaia Gerber jedinou přehlídku Chanel. Karl Lagerfeld si dceru supermodelky Cindy Crawford oblíbil natolik, že s ní na září plánuje pod vlastní značkou limitovanou kolekci oblečení a doplňků, kterou spolu navrhují. 

Bylo jen otázkou času, kdy se krásná Kaia objeví před jeho fotoaparátem a nafotí kampaň pro módní dům se sídlem v Rue Cambon. Přišlo to rychleji, než si všichni mysleli. Tuto sezonu, si vedle kampaní pro Versace a Calvin Klein, přidala do svého raketově rostoucího portfolia jarní kampaň na kabelky Chanel. Tu s Lagerfeldem nafotila přímo v bytě Coco Chanel, který se nachází ve stejné budově jako butik, studio a showroom. 

Na černobílých fotografií Kaia pózuje v aktuální prêt-à-porter kolekci vždy s kabelkou v ruce. V pracovně Mademoiselle Chanel, které dominuje knihovna a masivní pohovka, 16letá kalifornská krása představuje nejnovější modely 1.22, Gabrielle a Boy. 

Kaia se touto příležitostí zařadila do klubu múz Chanel, stejně jako v minulosti např. Cara Delevingne, Lily Rose Depp, Gisele Bündchen, Kristen Stewart, Willow Smith nebo Pharell Williams.