Letní must-have: Bílé šaty a kde koupíte top kousky
Vedle topu s odhalenými rameny potřebujeme (minimálně) jedny bílé šaty. Ne, v redakci nechystáme svatbu, ale čekáme pořádně horké léto. Bílé šaty všech délek jsou přesně tím pravým kouskem pro cool šatník letošních prázdnin. Kde právě teď seženete ty nejlepší kousky? A jak vytvořit dokonalý look? ELLE má jasno.

Zapomeňte na všechny pravidla a příkazy, které se k bílým šatům pojí. Noste se kdykoliv a kamkoliv. Do práce, na rande, na pláž, na procházku městem, na party.

Jedině jako host na svatbu si předem zjistěte, zda-li bude mít nevěsta bílou róbu nebo dá přednost něčemu barevnému. V prvním případě nechejte své bílé šaty doma, v druhém v nich v klidnu nakráčejte (nezapomeňte na výrazné doplňky, ať si vás nepletou v hlavní osobou události). 

Jeanne Damas

Jaké šaty si vybrat? Krajkové, dlouhé, krátké, na tenká ramínka, s odhalenými rameny, pod kolena, s rozparkem, s dlouhými rukávy, s odhalenými zády, přiléhavé, rozevláté, šifónové, bavlněné, vintage ... Možností je tolik, že by na jejich kompletní výčet nestačilo celé jedno vydání ELLE.

Podívejte se na fotogalerie, kde najdete nejlepší kousky od návrhářů i od highstreet značek plus nejlepší street style looky.