LV City Guide: nová edice nabízí cestovatelům ještě více
S katalogem čítajícím již 30 měst, v tištěné i digitální verzi se cestovní průvodce Louis Vuitton City Guide etabloval jako nepostradatelný průvodce všech, kdo rádi cestují stylově.

Již od roku 1998 promítá svého nomádského ducha značka Louis Vuitton do svých cestovních průvodců City Guide, které nyní procházejí aktualizací: svazek věnovaný Paříži je obohacen o nové adresy stejně jako předtím průvodce Bangkokem, Chicagem, Istanbulem, Los Angeles, Madridem, Miami, Rio de Janeirem, Římem, Šanghají a Benátkami. Každé město je představeno pohledem nezávislých publicistů a přizvaných autorů z různých oblastí. Fotografky Françoise Huguier a Ouka Leele nás zvou do Paříže a Madridu, herec Jeff Goldblum nás provede Los Angeles a umělec Ding Yi dává nahlédnout do „jeho“ Šanghaje. 

Unikátní edice cestovních průvodců osloví cestovatele, kteří jezdí za zážitky a příjemně strávenými chvílemi, ale i ty, kteří se do uvedených destinací dostanou pracovně. A mají co nabídnout i místním obyvatelům. Kouzelné butikové hotely, luxusní restaurace i sousedská bistra, oblíbené místní trhy i kořenářství, starožitnictví a designové butiky, muzea, obchody, památky a „utajená“ místa, která stojí za návštěvu…

Edice Louis Vuitton City Guide je k dispozici i v digitální podobě. Mobilní aplikace pro iPhone či iPad obsahuje kompletní katalog měst a seznam doporučených adres je vždy aktuální. Speciální hosté, diskrétní místa na setkání, nejlepší místa na pozorování lidí, kultura, rady, fotografie – duch průvodců City Guide se neustále vyvíjí. Nyní je možné City Guide potkat i na Apple TV, kde běží doplňkové programy, i v Tambour Horizon, prvních chytrých hodinkách Louis Vuitton, jež propojují obsah z průvodců a s aplikací Around Me a funkcí 24 Hours. 

Papírové vydání je dostupné ve francouzštině a angličtině v obchodech Louis Vuitton, na louisvuitton.com a ve vybraných knihkupectvích a koncept obchodech. Mobilní aplikace je ve francouzštině, angličtině a čínštině (7 měst) v App Store. Aplikace Apple TV je přístupná zdarma v App Store. Digitální verze Paris City Guide je k dispozici zdarma v App Store. Digitální verze Průvodce Shanghai City je zdarma v nabídce App Store od 15. listopadu 2018 do 1. února 2019. 

lv