Prožijte na konci srpna tři dny plné té nejlepší jógy

Je úplně jasné, co budete dělat mezi 24. a 27. srpnem. Pojedete do Resortu Svatá Kateřina, odpojíte se od telefonu i sociálních sítí a prožijete prodloužený jógový víkend, na nějž nikdy nezapomenete.

Joga Maraton Resort Sv. Katerina print 73904

Ale abyste si ale nemysleli, že budete v Kateřině muset stále jen cvičit, pro jistotu vás vyvedeme z omylu již teď. Takže! Rovněž ochutnáte ájurvédskou kuchyni a dopřejete si ájurvédské masáže. Dozvíte se více o přípravě ájurvédské stravy a smoothies nebo jak pomocí jógy zvládat stres. Čeká vás magická meditace v kamenném kruhu druidů, kde dokonale uvolníte své emoce a možná poznáte sami sebe, pokud se vám to ještě nepodařilo. Dopřejte si prodloužený víkend plný silných zážitků. Jen vy, příroda a jóga. A to přece chcete i potřebujete. 

RSK joga a meditace outdoor web 1daae

Měli bychom si to pěkně shrnout. Jestliže si jógový maraton v Resortu Svatá Kateřina zaplatíte a zúčastníte se ho, dostane se vám na místě „činu“ vrchovatě tohoto všeho:

 · ubytování na 3 noci se snídaní

· 6 vstupů na workshopy, lekce nebo přednášky

· meditace v kamenném kruhu druidů za doprovodu harfistky (sobota večer)

· povídání o ajurvédě s indickým ájurvédským lékařem

· ukázka přípravy ajurvédského menu s indickým ajurvédským kuchařem

· volný vstup do wellness & SPA (sauny, páry, vířivka a relaxační místnosti)

· transfer z Počátek do resortu a zpět

· 10% sleva na masáže a wellness procedury

A kolik toto všechno tedy stojí? 4 980 Kč za 3 dny pro 1 osobu ve dvoulůžkovém pokoji. Takovou nabídku přece nemůžete odmítnout. Možná se i osobně poznáte s Klárou Issovou...

129273938237235198149416843133 img4 427e2

Vše, co jste o této úžasné akci potřebovali vědět, najdete na zde.