Meryl Streep na premiéře v overalu
Meryl je jednou z nejmilovanějších hereček, její role ji vynesly nespočet nominací na Oscary, Glóby, Bafta a další ceny. Pokud není Meryl někdy nominovaná, ten rok v žádném filmu nehrála. Sázeli bychom na to, že bez ocenění nezůstane ani její nejnovější film Florence Foster Jenkins. Na londýnské premiéře snímku režiséra Stephena Frearse se herečka objevila v černém overalu a s výrazným náhrdelníkem.
Šedesátišestiletá Meryl vypadala neuvěřitelně! Její herecký kolega Hugh Grant vedle ní zářil a fanouškové se jich nemohli nabažit. Pár se smál, vtipkoval a nenechal nikoho na pochybách, že před kamerou si to při natáčení museli užívat. 
 
Overal od návrháře Michaela Korse doplnila Meryl výrazným etno náhrdelníkem, který spárovala s náušnicemi, psaníčkem a kotníkovými botami. Každým coulem velká hollywoodská hvězda. Overal můžete na www.net-a-porter.com koupit za 225 eur. 
 
621388 in xl 6147c
 
Film o operní pěvkyni Florence Foster Jenkins vychází ze skutečnosti. Meryl hraje Florence, která byla přesvědčena, že má ohromný talent, přestože zpívala falešně. Jak říká klasik, zpěvačka větší než život sám. Pravdu jí nedokázal říct ani její milující partner St. Clair Bayfield (Hugh Grant). Ale nečekejte jen melodramatický příběh, ve filmu nebude nouze ani o komiku. 
 
combo xlarge 6ca06
 
Meryl a Hugh byli hosty anglické talk show Grahama Nortona, kde vtipně rozebírali natáčení, a Meryl také přiznala, že jednoho svého hereckého výkonu dodnes lituje. A který že to je? Film se jmenoval Francouzova milenka, Meryl za něj byla nominována na Oscara, a dokonce vyhrála cenu Bafta a Zlatý glóbus. Věříme, že role Florence pro Meryl v budoucnu nebude sebemenším důvodem k lítosti, a už teď se těšíme do kina.
 
Pod názvem Božská Florence půjde film do českých kin 25. srpna.