Met gala 2016: Kdo měl na sobě nejvíc cool šaty ze všech?
Je to tu. První pondělí v květnu již tradičně patří galavečeru v Metropolitním muzeu v New Yorku, známému jednoduše jako Met gala. Tato událost je pro módní svět mnohem zásadnější než týden módy nebo předávání Oscarů a jejich nablýskaný červený koberec. Na Met gala se totiž scházejí ty největší módní ikony a nejlepší návrháři současnosti, aby společně zahájili další z ikonických výstav. Kdo měl letos ty nejlepší šaty ze všech?

Sledovat Met gala je prostě zážitek! Tolik cool módních kreací na jednom místě? Sen! O to větší právě tento rok, kdy je tématem nové výstavy "Manus x Machina", tedy souboj nebo naopak symbióza ruční práce s dokonalou přesností stroje. Kdo z tohoto boje vychází jako vítěz? Všichni! Ještě nikdy nebyly šaty na galavečeru tak dechberoucí a propracované jako včera v noci. 

Nejvíce celebrit oblékla značka Louis Vuitton, v těsném závěsu pak Chanel, Gucci a Versace. Nechyběly však ani šaty z H&M a Topshopu. Podívejte se do fotogalerie, co si na sebe vzala Karolína Kurková, Karlie Kloss, Alicia Vikander, Emma Watson, Cindy Crawford, Naomi Campbell, Brie Larson, Lady Gaga, Beyoncé, Madonna, Rita Ora, Taylor Swift, Kendall Jenner, Gigi Hadid, Kim Kardashian a desítky dalších.