Modelka Kate Moss beze slov uctila Bowieho
Celebrity i fanoušci z celého světa se během pondělí i úterý loučili na sociálních sítích s legendárním zpěvákem Davidem Bowiem, který v pondělí ráno zemřel na rakovinu ve věku 69 let. Jedno z nejkrásnějších a nejstylovějších rozloučení připravila zpěvákovi modelka Kate Moss, která se procházela Londýnem v jednoduchém tričku s tváří Bowieho a v metalických kozačkách na platformě ve stylu Ziggyho Stardusta.

Jedenačtyřicetiletá supermodelka Kate Moss jednoduché triko zkombinovala se svým signifikantním chlupatým, černým kožichem a kloboukem. Růžové kozačky jako by si zapůjčila přímo z Davidovy skříně. Kate a David byli dlouholetí přátelé. V únoru 2014 za něj přebírala hudební cenu Brit Awards za nejlepší sólovou desku. A co měla přitom na sobě? Bowieho kostým z roku 1972, opět od Ziggyho Stardusta. Je neuvěřitelné, že oba měli stejnou velikost! Když zpěvák Noel Gallagher při předávání ceny uváděl Kate, prohlásil: "Snad jste si nemysleli, že tu dneska David bude? David je tak cool, že podobné akce nevyhledává. Ale poslal svého zástupce z planety Země. Jedinečnou Kate Moss! A ta dnes přebere cenu za něj."

gallery 1452595889 gettyimages 504551230 865e3

Kate na Brit Awards jako Ziggy!

david bowie kate moss 197e0

Kate se několikrát objevila na obálkách módních časopisů jako např. Vogue, kdy se stylizovala do Davida inspirována jeho konkrétními hudebními alby. Společně pak nafotili kultovní fashion editorial s fotografkou Ellen von Unwerth pro Q magazine v roce 2003. 

web 937bbKate vyjádřila smutek a úctu po svém. Stylově. Bowie is Fashion!

 

Galerie 10 inspirací podle Davida Bowieho, které jste mohli vidět na módních přehlídkách!