Módní střípky: Gwen Stefani, Kate Moss a Kate Bosworth návrhářkami
Přečtěte si v pravidelném výběru z aktuálního dění ve světě módy o dalších hvězdných spolupracích.

Gwen Stefani pro OPI

Platinově blonďatá zpěvačka po vzoru Mariah Carey nebo Nicki Minaj namíchala vlastní odstíny laků na nehty pro OPI. Nechybí mezi nimi rudá, která připomíná barvu rtěnky, která Gwen nikdy neopouští, ale ani černá, zářivě růžová, temná ostružinová, zlatá nebo stříbrná s flitry. Přibudou k nim ještě čtyři verze, které jsou ovšem prozatím přísně střeženým tajemstvím. Bezesporu se ale ponesou v podobném rockově glamour duchu. Do kolekce se zapojila také značka Swarovski. Od té budou všechny elementy, s jejichž pomocí si doma vytvoříte nail art jako ze salonu a doslova s nimi zazáříte na každé party.

gwen_stefani__laky

2 Kate v 1!

Britská topmodelka a čerstvě vdaná herečka navrhnou každá svou kolekci pro Topshop. Na tu od krásky, která se pyšní tím, že má každé oko jinak barevné, se můžeme těšit už tento podzim a zimu, té od módní rebelky pak hned další sezonu jaro/léto. Kate Bosworth se zaměřila na propojení ženského a mužského stylu a lehkého, nepřekombinovaného vzhledu. Do své limitované řady zapojila například oversized ovčí kabáty, kožené košile nebo motorkářské kalhoty. Fotografie lookbooku bohužel ale ještě Topshop nezveřejnil. Kate Moss svůj koncept pro módní řetězec sice zatím tají, ale není pochyb o tom, že mu určitě nebude chybět rebelský nádech a jednoduché střihy.

kateakate

Elie Saab a Evian

Libanonský návrhář se připojil k řadě módních domů, které v posledních šesti letech navázaly spolupráci s francouzskou minerální vodou. Jejich spolupráce oslavuje průzračnost. Skleněnou lahev zdobí krajka, typický motiv Elie Saab, a oslavuje tak čistotu a důkladnou práci, která se skrývá za produkty obou značek. Napít se z ní budou moct návštěvníci vybraných restaurací po celém světě od letošního listopadu.

elie_saab_evian_copy

Plus pro vás máme jednu malou pozvánku – tento týden definitivně končí úspěšná výstava v Jízdárně Pražského hradu zasvěcená božské MARILYN. Pokud jste ji ještě neviděli, tak rychle na ni, a nebo jako my v redakci využijte last minute šance a jděte se na nádherné šaty, kostýmy a osobní zápisky slavné ikony podívat ještě jednou.