Musíte vidět: Nový trailer Fifty Shades of Grey
Podívejte se na nový trailer na očekávaný film, který do kin po celém světě vtrhne na svatého Valentýna.

Svátek zamilovaných se pro rok 2015 nebude nést v duchu něžné romantiky, ale zatraceně vzrušujícího napětí, které na stříbrném plátně předvede všem divákům Jamie Dornan, sexy představitel ještě víc sexy knižní postavy Christiana Greye. V novém traileru, si pan Grey vybírá ze své sbírky šedých kravat. Nestačily jsme počítat, ale tipujeme, že jich má nejméně padesát.

Vybírat si ale můžete i vy a to z nové kolekce úžasné značky spodního a nočního Fifty Shades of Grey navrženého samotnou autorkou knihy E. L. James. V galerii najdete naše favority, které seženete exkluzivně v sítích Tesco

Řada se skládá z víc než devatenácti nových luxusních kousků, jako je prádlo z transparentní krajky v odstínech drahých kamenů či saténové masky na oči s logem. „K Vánocům jsme chtěli stvořit temnou smyslnou linii s jemným náznakem dekadence. Proto jsme zvolili plné tóny zářivé rudé a půlnoční černé, jež navodí kouzlo zakázaného potěšení a atmosféru svátků podpořili jemným vyšíváním a hebkým hedvábným zdobením,“ prozradila autorka románu E L James.

prmediastore_LR_5852_7_112_f5_RGB