Nedokonalosti modelek
Jsou všechno možné, jen ne perfektní

Existují modelky, které jsou dokonalé. Mají malé nosíky, plné rty, ideální rysy obličeje. A existují modelky, které dokonalé vůbec nejsou. Ale právě na svých ‚vadách na kráse‘ si vybudovaly kariéru. Jsou totiž jiné než ostatní, těžko je zaměníte. Které to jsou?

Fei Fei Sun
Má odzbrojující úsměv. Křivý řezák ale nepřehlédneme.

Hanne Gaby Odiele
‚Chybička na kráse‘ Hanne Gaby Odiele je zároveň jejím poznávacím znamením. Velké čelo této Belgičanky si v módním světě zamiloval hlavně Karl Lagerfeld.

Kirsi Pyrhonen
I Claudia Schiffer má malé oči. Ale takhle malé oči! A ta spadlá horní víčka! Kirsi Pyrhonen se přesto počítá mezi největší objevy modelingu roku 2011.

Lindsey Wixson a Lara Stone
Mezírka mezi zuby by si zasloužila samostatnou kapitolu v nedostatcích modelek. Vybrali jsme ty nejznámější ‚případy‘ – Lindsey Wixson a Laru Stone.

Ruby Aldridge
Se svou sestrou, andílkem Victoria’a Secret Lily Aldridge, má společnou snad jen barvu vlasů. Zatímco Lily se pyšní kočičíma očima a nosem jako knoflíkem, Rubyin nos je dlouhý a špičatý. K němu připočtěte podlouhlý obličej a kulaté oči.

Saskia de Brauw
O miláčkovi Karla Lagerfelda někteří říkají, že je až příliš klučičí. Trochu právem. Holanďanka má opravdu velmi chlapecké rysy obličeje. Krátkými vlasy svůj androgynní zjev jen podtrhuje.

Tanya Dziahileva
Tahle Ruska začala s kariérou modelky už ve čtrnácti letech. Stala se jednou z nejžádanějších tváří. Šla pro Pradu, McQueena, Chloé. A to přesto, že její odstávající špičaté uši mají k ideálu krásy daleko.

Karlie Kloss
Ano, i Karlie Kloss má vadu na kráse. Opomineme-li to, že zlé jazyky její chůzi připodobňují k chůzi zombie, pak uzounký horní ret už přehlédnout nemůžeme.