Hudební síň se promění v chrám světla. U toho musíte být!

Zažijte 50 minut hudebních a světelných orgií. Jak? Je to snadné. Po tři únorové večery, od 16. do 18. 2., se Dvořákova síň Rudolfina promění pod taktovkou orchestru a jedenácti vizuálních umělců z celého světa v chrám hudby a světla zároveň. Velkolepé spojení světelného umění s živou hudbou v podání Symfonického orchestru Českého rozhlasu nabídne divákům projekt SIM/NEBULA, za nímž stojí organizátoři oblíbeného festivalu světla SIGNAL. 

Výjimečný audiovizuální projekt SIM/NEBULA přináší do Prahy spojení současného světelného a digitálního umění s absolutně nadčasovou klasickou hudbou. Vítejte ve fantaskním světě, který dokáže vytvořit jen světlo v zajetí moderních technologií. K tomu zahraje Symfonický orchestr Českého rozhlasu - zazní Vltava ze Smetanova cyklu Má vlast, 2. věta symfonie Z Nového světa Largo a předehra Karneval od Antonína Dvořáka a 2. věta symfonie Patetická Petra Iljiče Čajkovského. Co víc si přát... Nyní se podívejte na videopozvánku, ať máte aspoň trochu představu, jaká nádhera vás čeká.

{YouTube}OjgVJoMplMc{/YouTube}

A ještě přijměte osobní pozvánku ředitele festivalu SIGNAL a producenta tohoto unikátního projektu Martina Pošty: „SIM/NEBULA je výjimečný projekt, který je unikátní i ve světovém měřítku. Propojení videomappingu v tak specifickém a ikonickém prostoru jako je Dvořákova síň Rudolfina s koncertem vážné hudby přinese silný zážitek, na který se nezapomíná. Zvu tedy všechny příznivce vážné hudby, vizuálního umění, ale i ty, kteří mají rádi nevšední zážitky v únoru do Rudolfina.

Vstupenky jsou vám k dispozici v síti Ticketstream nebo je možné je zakoupit prostřednictvím webu www.signalvrudolfinu.cz. Už se také nemůžete dočkat 16., 17. a 18. února?