Party s H&M
Švédský highstreet řetězec stvořil další kolekci. Tentokrát dokonalé večerní šaty. Malé, velké, gala i na party. Všechny kousky linie najdete v galerii.

S klasickou Conscious (‚uvědomělou‘) kolekcí, která v pravidelných intervalech do H&M uvádí limitované kolekce oblečení z materiálů nezatěžujících životní prostředí, přichází v jarní sezoně i něco extra. Linie večerního oblečení s více než přijatelnými cenami na visačkách potěší každého, kdo se chystá na svatbu kamarádky, vlastní maturitní ples či plánuje pokořit červený koberec v Karlových Varech.

Návrhy vás provedou těmi největšími trendy ze světových módních mol. Mixují dohromady romantické dívčí modely s broušenými maxikameny či krajkou, androgynní nadčasovou klasiku ve formě třídílného bílého smokingu i maxiróbu s vykrojeným výstřihem na zádech. Zajímavé a atypické detaily obsahuje i část kolekce věnovaná pánským zákazníkům.

Předzvěstí celé události, která do 140 obchodů po celém světě včetně pražské pobočky v pasáži Myslbek vtrhne už 4. dubna, byla herečka Helent Hunt, která se v tmavěmodré róbě švédského módního řetězce prošla po červeném koberci při předávání Oscarů

Na všechny kousky se podívejte do galerie.