Vysoké, lesklé, messy, nízké, minimalistické, s mašlí. Inspirujte se culíky z fashion weeku v New Yorku a Londýně. A nečekejte na novou sezonu, klidně je začněte nosit už teď.

 

Burberry

Burberry 75a6e

Sam McKnight učesal na přehlídku Burberry modelkách messy culíky. Žádná precizní dokonalost, vlas jako vlas, ale pěkně pořádná textura. Stačila mu i tomu tenká gumička a lak na vlasy. Mimochodem Sam tímto představil svůj první produkt - Modern Hairspray značky Hair by Sam McKnight. 

foto: @sammcknight1


J.W. Anderson

J.W.Anderson fe325

To na přehlídce J. W. Andersona, jehož kabelky patří v Londýně mezi nezbytnou výbavu každého influencera a street style hvězdy, byly culíky naprosto perfektní. Lesklé, hladké, bez jediné chybičky. A na stranu, aby vynikla masivní náušnice.


Oscar de la Renta

Oscar de la Renta 55645

Ze stejného důvodu měla Bella Hadid v New Yorku na přehlídce podzimní kolekce Oscar de la Renta taky vlasy pěkně vyčesané. Vysoko postavené, uhlazené, lesklé. Prameny stačí pečlivě učesat, stáhnout tenkou gumičkou a poletující vlásky uhladit stylingovým gelem s mokrým efektem nebo olejovým sérem.


 Altuzarra

Altuzarra f9ef9

V New Yorku Joseph Alturazza nechal modelkám svázat vlasy do nízkého culíku a ještě přidal velké čelenky. 


Tory Burch

Tory Burch a3b93

Culíky a mašle, hot trend těchto týdnů, předvedla Taylor Hill v New Yorku na přehlídce Tory Burch. Velká sametová mašle, pěšinka uprostřed a můžete vyrazit na rande.