Podzim v klobouku: Už máte bucket hat?
Letošní módní rok je rokem návratů. Zejména těch z dob našeho dětství. Další výlet do minulosti v podobě roztomilého kloboučku za tři, dva,...
View this post on Instagram

Last days of summer

A post shared by Viola Bergström (@violabergstrom) on

Pokud se začínáte bát, že něco takového nezvládnete nosit s patřičnou důstojností, zažeňte chmury! Bucket hats nejsou jen dětinsky roztomilé. Dokážou být i sofistikované a elegantní. 

Možná, že jste je naposledy měla na hlavě, když vám bylo pět. Možná, že je nosí hlavně děti školkou povinné. A možná, že jsou přesně tím, co vaše podzimní skříň roky postrádala a vy o tom ani nevíte. 

Dost bylo plstěných klobouků s širokou krempou. Letos je čas menšího, bavlněného, latexového nebo lněného kloboučku. Pokud se pohybujete po teplých krajích, můžete v něm jít z města rovnou na pláž a naopak. 

Skvěle vypadá jak s plavkami, tak s trenčkotem nebo koženým křivákem. Pokud se tak náhodou do kyblíkovitého klobouku opravdu zamilujete, nemusíte ho vůbec sundávat. Obstojí v létě i v zimě.  

View this post on Instagram

Cat in a hat🐱

A post shared by Pernille Teisbaek (@pernilleteisbaek) on

Široký je výběr barev i tvarů, proto sedne každé hlavě i obličeji. Neboli výmluvy typu „nemám na to tvář/vlasy/hlavu“ jsou bezpředmětné. 

Nosit takové kloboučky je bezva. Nefouká vám na hlavu, zakryjou i ten nejhorší účes, když si je přetáhnete trochu víc přes uši, ztlumíte okolní hluk, když si je dáte víc do čela, tak zase ztlumí okolní světlo, neprší vám na hlavu, vypadáte cool. 

Tak proč ho ještě nemáte? 

View this post on Instagram

Greenie 🌱

A post shared by Trine Kjær (@trinekjaer_) on