Prodám luxus, koupím luxus, zn.: výhodně. Vítejte v REDRESS!
Jsou vaše skříně přeplněné oblečením, o němž už ale zcela jistě víte, že si ho nikdy nevezmete na sebe? Chcete si koupit něco luxusního, ale zrovna nemáte na velké utrácení? Tak přesně pro vás je tu REDRESS, e-shop nové generace!

Módu milujete, tím jsme si jistí. A taky si tak rádi kupujete něco na sebe? Ale taky nemáte bezednou peněženku, takže se vám občas určitě hodí, když na oblečení ušetříte, a to i na tom se známou značkou? Proto je tu REDRESS – nový e-shop, do kterého se okamžitě zamilujete.

A proč, ptáte se teď? Protože REDRESS lehce splní vaše módní přání. Můžete na něm nejen výhodně utrácet, ale i stejně výhodně vydělávat. Jak to myslíme?

Máte doma kabelku Miss Dior, ale z různých důvodů jste ji přestala potřebovat. Třeba se vám už k ničemu nehodí nebo se vám nějak najednou nelíbí a ve vaší skříni se propadá čím dál hlouběji a beznadějněji. Vy ovšem moc dobře tušíte, že by vaše Miss Dior udělala velkou radost někomu jinému. Tak ji hezky vyfotíte, stanovíte cenu a pošlete na www.redress.cz. A pak už jen čekáte, až se někomu zalíbí a koupí si ji.

giphy a7062

Důležitá zpráva! Ta kabelka byl jen příklad, můžete totiž klidně nabízet třeba super oblek, REDRESS myslí i na muže.

REDRESS vám ve všem jedině pomůže. Nejdřív vaši nabídku schválí a zprostředkuje platbu. V případě, že by se vám zboží nelíbilo, dokonce zajistí jeho vrácení. REDRESS je boží, že? A má toho pro vás mnohem víc, například Pop Up Afterparty. Co to přesně je, zjistíte samozřejmě na www.redress.cz.

Tak co, už si děláte pořádek v šatníku?  

redress 74663