Říjen 10/2012
Netrpělivě očekávaných 284 stran, jež definují trendy na nadcházející sezonu, vychází 14. 9.!Co v letošním speciálním vydání ELLE najdete?

Na podzim do našeho šatníku vtrhne nový vítr. A kdo chce znát podrobnou předpověď počasí, ať si koupí novou ELLE. Poradí vám, jak nosit starou osvědčenou klasiku – džíny, a lekci stylu udělí, i co se týče elegantních kalhot, ultratrendy military sak, široké sukně či kožené bundy. Ale nejen to. Slavné Anně Piaggi, legendě, která 7. srpna navždy opustila svět módy, vzdává Jan Králíček s fotografkou Patricií Estanguet poctu stylingem stejně jedinečným, jako byla ona sama.

Na co se ještě můžete těšit?

- Žádný outfit není dokonalý bez perfektního make-upu. Říjnová módní bible má pro vás i nejžhavější looky v oblasti líčení a také úpravy vlasů.

- Tým ELLE pro vás rovněž na vlastní kůži otestoval svou pleť, a aby toho nebylo málo, stihl ještě vyzpovídat krásné Češky a zjistit tajemství jejich dokonalých křivek.

- Nová sezona je ale také restartem pro vaši duši. Udělejte si s ELLE jasno v tom, co pro vás znamená přátelství, proč mají krásné dívky ošklivé kamarádky či jestli je pro vás sex na jednu noc to pravé.
A mnohem, mnohem víc! Prostě dokonalé čtení plné inspirace na dlouhé podzimní večery.

Módní bible bude na stáních už 14. 9.

predplatit-elle