Schwarzkopf Elite Modele Look 2016 je tu!
Už zítra, 31. srpna, budeme večer znát vítěze a vítězky českého a slovenského finále nejprestižnější modelingové soutěže u nás Schwarzkopf Elite Model Look 2016. Buďte u toho s ELLE! Jaké to bude a jak vzpomínáme na předchozí ročníky?

Bude to krásné! Jako každý rok se finále odehraje v nádherných prostorách Španělského sálu na Pražském hradě. 

Během slavnostního večera, na který přijali pozvání například Jitka Schneiderová, Leoš Mareš, Daniela Peštová a další hosté, se na přehlídkovém mole představí topmodelky agentur Elite Prague a Elite Bratislava, například ambasadorky projektu Schwarzkopf Elite Model Look ČR a SR 2016 Michaela Kocianová a Zuzana Stráská, česká vítězka světového finále EML 2014 Barbora Podzimková, české a slovenské topmodelky Linda Vojtová, Denisa Dvořáková, Adriana Čerňanová, Barbora Brušková, Sasha Gachulincová a vítězka světového finále EML 2013 Eva Klímková.

Vítězky a vítězové pro Českou a Slovenskou republiku budou vybráni z 24 finalistek a finalistů. Čeká je stejně hvězdná kariéra jako například Hanu Jiříčkovou, Míšu Kociánovou nebo Denisu Dvořákovou? Nechme se překvapit! A vy se už těšte na exkluzivní reportáž ze zákulisí soutěže!

barbora podzimkov svōtov vtōzka Elite Model Look 2014 cd2c9

Nyní se podívejte do galerie a připomeňte si bývalé finalisty Elite Model Look a jejich mezinárodní úspěchy.