Slavné herečky tvářemi módních domů
Hvězdy filmového plátna běžně nahrazují modelky v celosvětových kampaních. Letos ale dvě takovéto spolupráce vyvolaly větší rozruch než obvykle.

Jako první zaujala zamilovaná Sienna Miller v reklamě pro Burberry. V krátkém reklamním videu se ustavičně objímá a líbá se svým snoubencem Tomem Sturridgem. Jejich doteky jsou ještě podpořeny romantickou písní Hold Me od Toma Odella. Kreativní ředitel britského impéria Christopher Bailey navíc blonďatou krásku postavil před objektiv Maria Testina v černém svetříku posetém nespočtem bílých srdcí.

sienna-miller-2-600x450

http://www.youtube.com/watch?v=lpp3qSeJnjg

Osudová Nicole
Jako protiklad sladkému dokonalému vztahu se pak staví žena vamp v klipu pro obuvnickou velmoc Jimmy Choo. Femme fatale tu ztvárňuje sebejistá Nicole Kidman. Její postava je inspirovaná hrdinkami příběhů Alfreda Hitchcocka a celkovým stylem filmů noir. Australská celebrita v krátkém spotu pohazuje zrzavou parukou, kouše se do rtů či provokativně schází po schodech v černých jehlových kozačkách nad kolena. Svůdných pohledů se samozřejmě dočkal i fotograf Mikael Jansson.

nicole_1

http://www.youtube.com/watch?v=QlHpXDQgxxE#at=46

Jaký z těchto postojů zaujmete na příští sezonu vy?