Sledujte Mercedes-Benz Prague Fashion Weekend 2013 on-line
Pokud nemáte možnost na pražskou událost zavítat osobně, nezoufejte! Můžete ji kdykoli navštívit alespoň virtuálně prostřednictvím přímého přenosu.

Právě dnes začínají čtyři dny nabité převážně českou módní tvorbou. Pařížskou ulici zdobí obrovský bílý stan, ve kterém své kolekce ukážou již uznávaní návrháři nebo začínající talenty. Slavnostní přestřižení pásky proběhne v 15.00 a hned po něm začne maraton prezentací toho nejlepšího od 36 designérů. A všechny přehlídky, od té první až do té úplně poslední, budou ke zhlédnutí na www.iconiq.cz v reálném čase, takže o nic nepřijdete. Nenechte si ujít modely například od AlešBáry, Pietro Filipi, ODIVI, Zuzany Kubíčkové, Martina Havla nebo Jakuba Polanky a zahraničních hostů. Prohlédněte si program na www.fashionweekend.cz nebo si stáhněte speciální aplikaci pro iPhone. V té naleznete kompletní program, informace o doprovodných akcí i fotografie a recenze na právě skončené show. Ať už se rozhodnete vše posoudit na vlastní oči, nebo se spolehnout na názory redaktorek: Buďte stále na síti, ať vám nic neunikne!

Aplikaci Mercedes-Benz Prague Fashion Weekend pro iPhone a iPod Touch seženete zdarma ke stažení v App Store přímo ve smartphonu nebo v iTunes na počítači. Stačí jeden klik, a průvodce MBPFW budete mít neustále při sobě.

Přestřižení pásky se ujala tvář letošního ročníku MBPW Viera Shottertová v moderních teniskách na klínku značky DKNY.

vieradkny