SOS outfit inspirace: Co na sebe, když je vedro k padnutí
Ráno vedro, odpoledne vedro, večer vedro, v noci vedro. Co na sebe, když máte chuť vlézt do lednice a zůstat tam celý den i noc?

Taky je nám horko, taky nevíme co na sebe a taky máme drdol - protože co taky jiného v tomhle nesnesitelném (nesnesitelném!!!!) horku. 

Možná, že patříte mezi ty šťastně, co mají právě teď, ve vlně největších veder, dovolenou a tenhle článek čtete v příjemném stínu někde pod stromem u vody. V taovém případě vám srdečně a nepokrytě závidíme. Naše cesty do práce se v posledních dnech proměnily v boj o přežití a nespavost je právě teď naším nočním společníkem. 

Ani v takových dnech se ale nechceme vzdávat příležitostí se kreativně vyjádřit skrzevá naše outfity. Jestli tak právě teď máte na sobě tílko akraťasy nebo mini mini šaty a říkáte si, jak to, že někdo vypadá skvěle i ve dnech, kdy je 35 plus (měřili jsme to, a na slunci je to ještě horší) věřte, že můžete být jedním znich!

Tyhle outfity zvládnete i pokud se potíte už při pomyšlení na jakýkoli textil na těle a vypadat budete, jako kdybyste se pro tohle počasí snad narodila. 

(Nebo se můžeme kolektivně dohodnout, že na těchhle pár dní bude společensky přijatelné chodit všude v plavkách. Jen nápad, ale dejte nám vědět, jestli jste pro. Prosím.)