STAŇTE SE HVĚZDOU MODELINGU!
Rok se s rokem sešel a je to opět tu! Modelingovou soutěž Schwarzkopf Elite Model Look vám asi představovat nemusíme. Známe ji totiž všichni moc dobře - zejména v posledních dvou letech vešla v obecné povědomí, když její celosvětové finále dvakrát po sobě vyhrála Češka! Přijdete na casting letos i vy?
Vítězky celosvětového finále Eva Klímková (2013) a Barbora Podzimková (2014) ale zdaleka nejsou jedinými účastnicemi Schwarzkopf Elite Model Look, kterým se podařilo dobýt svět.

eva  
(Eva Klímková)

Soutěže se totiž úspěšně zúčastnily takové modelky – hvězdy jako Hana Jiříčková, Denisa Dvořáková, Míša Kociánová, Linda Vojtová, Zuzana Stráská, Magda Langrová a spousta dalších.

Kdybyste se chtěla po jejich úspěšný bok zařadit i vy, máte nyní jedinečnou možnost! Mezi 15. a 28. dubnem totiž po celé České republice probíhají castingy, na nichž se setkáte nejen s ředitelem soutěže pro ČR a SR Sašou Jánym, ale i její ambasadorkou a kdysi rovněž účastnicí, velmi úspěšnou modelkou Pavlínou Němcovou. A hlavně! Možná si splníte svůj modelingový sen. Vše, co potřebujete vědět, najdete na www.elitemodellook.com.    

SEML_CR_2015