Street style trend: Šaty přes kalhoty
Je vám líto, že kvůli podzimnímu počasí už nemůžete nosit své oblíbené šaty? Nesmutněte, protože je nosit můžete, stačí je správně vrstvit. Třeba právě přes kalhoty nebo kožené legíny. Výsledek? Cool vzhled, díky kterému budete okamžitě street style hvězdou.

Podzimní plískanice, které nás tak rychle překvapily, nemusí nutně znamenat, že všechny své oblíbené kousky schováte na dno skříně a vytáhnete teplý svetr, který sice zase tak v lásce nemáte, ale počasí nedovolí jinak. Podívejte se na propínací nebo zavinovací šaty, skvělý příklad toho, že letní šatník se dá snadno přetransformovat ve stylový kousek podzimní garderóby.

Šaty a sukně přes kalhoty? Super trend, který si určitě tuto sezonu vyzkoušejte. Hodí se na každou příležitost, od rána do večera, od jara do zimy. Když venkovní teplota neklesne pod únosnou mez, šaty nahradí lehký kabát nebo svetr.

Trik je v tom, jak šaty správně zkombinujete s ostatním oblečením. Začněte myslet ve vrstvách.

Hedvábné šaty nebo kimono vypadají skvěle, když pod ně oblečete zkrácené džíny a přiléhavé body. Zejména když jako bonus přidáte pár vysokých podpatků.

Kratší zavinovací šaty zkombinujte s tílkem na tenká ramínka a kalhotami. Spolu se stylovými balerínkami dostane stylový outfit do práce. Když máte práci, ve které se od vás čeká kreativita, nebo si chystáte do nového, cool baru na drink, ukažte to svým vzhledem. Pod šaty si vezměte kožené legíny, lehký svetr, kotníkové kozačky, psaníčko a můžete vyrazit.

Podívejte se do galerie na další inspiraci, jak nosit šaty přes kalhoty.