Tiffany&Co. rozzářil Paříž
Nahlédněte na velkolepou party, kterou šperkařský dům uspořádal na počest otevření vlajkového obchodu na prestižní adrese Champs Élysées.

Vítejte na jednom z nejhonosnějších večírků roku. Tiffany ozářené nejlepšími diamanty a drahokamy světa otevřelo brány svého nového diamantového království na 62, Avenue de Champs Élysées. Frederic Cumenal, prezident Tiffany & Co., a Marc Jacheet, Managing Director Tiffany & Co. pro Francii a Benelux, uvítali 300 hostů z celého světa, mezi kterými byly nádherné hollywoodské i evropské herečky a modelky Jessica Biel, Hilary Swank, Emmanuelle Seigner, Melanie Doutey, Marina Hands, Caterina Murino a Elsa Zylberstein.

Jessica-Biel-and-Hil_2821

Hosté byli uvítání v obchodě, kde mohli obdivovat skvostné interiéry a slavné kolekce šperků. Speciálně pro tuto příležitost zde byl vystaven legendární Tiffany Diamond, jeden z nejvzácnějších diamantů světa. 128.54 karátový žlutý diamant je zasazený v náhrdelníku z bílých diamantů o váze více než 100 karátů a je jedním ze základů diamantového dědictví značky a věčnou inspirací pro každý Tiffanyho diamant. Prostě krása.

Hilary-Swank-In-Elie-Saab-Tiffany-Co

Poté byli hosté převezeni na Vítězný oblouk (Arc de Triomphe), na jehož střešní terase probíhala oslnivá párty. Hosté mohli obdivovat nádherný výhled na noční Paříž a také světelnou show, která ozářila nový obchod na Champs Élysées, a zahalila známý obelisk na Place de la Concorde do slavné Tiffany Blue.

Obelisk-lit-up-in-Ti_2818
Jessica Biel je velkou fanynkou Tiffani&Co. (vůbec se jí nedivíme), a proto před nedávnem pomáhala při stylingu focení nové kampaně slavné kolekce Atlas. Exkluzivní video ze zákulisí najdete v ELLE TV.

Pokud jste zatím váhali, jestli letošní rok vyrazit do Paříže, nyní máte pádný důvod, proč přijet. Není totiž lepší kombinace, než město lásky a překrásné šperky. Nebo vás snad napadá? Nás rozhodně ne.