TOP 50 nejvíc cool bot měsíce
V ELLE milujeme boty. A hodně! Patříte-li také mezi ty, kteří nedokáží odolat nejnovějším trendům a svůj botník plní novými a novými modely, pak zpozorněte. Připravili jsme výběr nejkrásnějších a nejvíc cool bot měsíce. Vysoké podpatky, sandálky, espadrilky, hot modely na klínku, killer high heels. Podívejte se na TOP 50 bot, které si okamžitě zamilujete.

Prohlašujeme květen za (zatím) nejlepší měsíc tohoto roku. Proč? Met gala v New Yorku, filmový festival v Cannes, charitativní galavečer amfAR a Billboards Music Awards se stali přehlídkami stovek párů super hot bot. Načerpali jsme tolik inspirace od celebrit, že teď už jen můžeme přemýšlet nad tím, kam všechny vysněné sexy podpatky, tenisky a sandále uložíme. Vybrat si totiž jen jeden nebo dva páry je úkol opravdu nadlidský. Chceme je všechny! 

Podívejte se na 50 nejvíc cool bot měsíce. Pozor! Vstup do fotogalerie je pouze na vlastní riziko. Zatoužíte po minimálně deseti jehlových podpatcích, stejném počtu sandálků na širokém podpatku a to ani nemluvíme o kotníkových kozačkách, které ani s horkým počasí neztrácejí nic ze své popularity.