Cool kabáty na podzim, když už vás černá nebaví
Nový kabát je důležitá investice sezony. Chcete nějakou změnu? Vyzkoušejte tentokrát namísto černé na kabátu třeba elegantní tmavě modrou anebo světle hnědou barvu.

Překvapí vás, jak váš zimní šatník tyto dvě barvy oživí, a přesto se budou hodit ke všemu. Inspirujte se naším výběrem 15 top kousků z online kolekcí i galerií hvězd. Kdo vás baví nejvíc?

camel 4bc8c

Kvalitní velbloudí kabát ocení i nadšenkyně celo-černých outfitů i ty, které nosí na zimu světlé džíny a svetry. Hodí se totiž k obojímu a navíc jakoukoliv kombinaci obohatí. Velbloudí kabát má odjakživa punc dokonale naleštěného a drahého stylu. Zkuste to třeba jako Emma Watson přes tmavý outfit. Jinak černý look světlý kabát zjemní a vyšvihne ho v eleganci zase o něco výš. Ke světlému zase působí přirozeněji a svěžeji, než typický černý. Příkladem je Gigi Hadid i Vanessa Hong. Ve vašem šatníku by jeden vlněný či kašmírový rozhodně chybět neměl!

navy1 70460

Tmavě modrá sluší blondýnkám i brunetkám, tmavé outfity prozáří a jakékoliv výrazné barvy zase příjemně doplní. A skvěle si rozumí i se zlatem! Vyzkoušejte ji jako svěžejší alternativu k černé a nebojte se ani délek po kotníky či výrazných námořnických anebo army střihů a detailů, které jsou tuto sezónu opět super trendy. Inspirujte se třeba Karolínou Kurkovou, Elizabeth Olsen nebo Victorií Beckham.