Super legíny podle modelek a celebrit do fitka i do města
V čem chodí módní ikony běhat, do fitka nebo na kafe? Modelky a celebrity našly další must-have každého cool šatníku. Barevné tenisky a legíny. Gigi Hadid je nosí prakticky pořád, stejně jako Taylor Swift a Rita Ora. A nejsou v tom rozhodně sami. Jaké si právě teď musíte taky pořídit?

Alespoň jedny legíny se najdou v každém šatníku. Ty obyčejné, bavlněné, tak typické pro styl 90. let, jsou na ústupu. Čísla z módních řetězců mluví jasně. Ale jak už to v módě bývá, nic není černobílé. Ještě tu totiž máme silně zastoupenou skupinu sportovních legín a z nich se stal velký hit. V ulicích New Yorku a LA v nich potkáte řadu topmodelek a celebrit a nemusí se zrovna vracet z fitka.

Samozřejmě je noste na cvičení, ať už běháte, chodíte na spinning, hot jógu, tenis nebo tancujete. Sportovní legíny si ale nenechávejte jen na fitness, byla by to velká škoda.

Jak v nich vypadat cool? Vše záleží o promyšlených detailech.
Noste je se svojí oblíbenou mini kabelkou jako Karlie Kloss, Diane Kruger nebo Kate Upton.
V chladnějších dnech vytáhněte ze skříně koženou bundu nebo bomber z lesklého saténu, což jsou oblíbené kombinace Kendall Jenner a Gigi Hadid.
Nezapomeňte ani na super doplňky, které dají outfitu ten správný look. Sluneční brýle a barevné tenisky se ke sportovním leginám hodí opravdu skvěle.

Ve fotogalerii najdete inspiraci na sport i do města.