Velká show Victoria’s Secret
Krásní andílci se opět slétli na molo, aby za rytmů hudby Rihanny, Bruna Marse a Justina Biebera předvedli to nejkrásnější spodní prádlo.

Přehlídka sexy prádla není jen tak nějaká přehlídka. Je to show, která se vysílá v živém přenosu za účasti těch nejkrásnějších žen modelingu i popových star. V minulosti si andělská křídla nasadila Tyra Banks, Daniela Peštová i Gisele Bündchen a historicky na molu nejvíce kilometrů nachodila Heidi Klum. Na letošní akci plné extravagantních modelů a spodního prádla z luxusních krajek i diamantů své dokonalé křivky předvedla Miranda Kerr, Alessandra Ambrosio, Doutzen Kroes, Karlie Kloss i Adriana Lima, jež své tělo odhalila jen pár týdnů po porodu. Celou show provázalo vystoupení Rihanny, jež stačila hned několikrát vystřídat outfit, dále Justin Bieber v bílém i Bruno Mars v klobouku a s kapelou v zádech. Modelky šly v botách na ultravysokých šněrovacích podpatcích, a dokonce si jich hned několik se zpěváky zatančilo.

Podívejte se do galerie, jak celá akce probíhala. A také si přečtěte, jaké drží andílci diety těsně předtím, než vkročí na molo. Zjistíte, že krásné tělo rozhodně nemají zadarmo…