Versace for H&M
Úterní premiéra v Praze

Netrpělivě očekávaná akce Versace for H&M má svoji premiéru za sebou. Proběhla včera v Nákupní galerii Myslbek, ale pouze v rámci VIP večera pro registrované čtenářky ELLE. Na ostatní samozřejmě také dojde. Oficiální prodej pro veřejnost a zábavný shopping ikonických kousků italské návrhářky Donatelly Versace totiž začíná zítra, ve čtvrtek 17. 11. Odstartuje v 8.00, ale už od 6.00 si můžete vyzvedávat pásky s časem nákupu, který, soudě podle toho, co jsme včera viděli, určitě stojí za to. I když kožené modely mizely ze štendrů rychlostí blesku, celá kolekce čeká hlavně na čtvrtek.
Ale zpátky ke včerejšímu večeru. Premiéry se účastnila řada českých celebrit. Modely Versace for H&M oblékly a předvedly podle svého osobitého stylu. Blogerky trochu eighties, Klára Vytisková lehce punk, Aňa spíše rock glamour. Prostě kolekci Versace si každý může kreativně nastylizovat podle svého osobního přesvědčení. 

Prodej bude probíhat u nás pouze v Praze, v Nákupní galerii Myslbek Na Příkopě, a na Slovensku v Bratislavě, v Aupark Shopping Center.

Podívejte se do galerie a nechte se inspirovat. Nebo ještě lépe – vytvořte si vlastní styl Versace for H&M.
Enjoy!

ELLE.cz shopping tip: kožené pouzdrové šaty nebo kožený křivák, polštář vycpaný pravým prachovým peřím nebo jedny perfektně střižené malé černé, které dělají super křivky.