Vítejte v backstage módní přehlídky Dior Cruise 2020 v Marrákéši
Jen pár hodin po marocké přehlídce se k nám dostaly žhavé informace ohledně nejnovějších beauty trendů francouzské značky.

Kdo v módním světě něco znamená, včera nasedl na letadlo a odletěl do Maroka. Odehrála se tam velká módní přehlídka francouzského módního domu Dior. A nechyběl ani kreativní ředitel Dior Make-up Peter Philips, který ELLE zasvětil do inspirace a tajemství make-upu letošní show. 

Philips spolu s módní návrhářkou Marií Grazií Chiuri zavedli hosty do paláce El Badi v Marrákeši. Prakticky pod širým nebem tam pak značka představila jedinečnou kolekci plnou marocké inspirace, romantiky a snění. A stejně jako u kolekce samotné se make-up zaměřil na přirozenou individuální krásu a hlavním klíčem byla dokonale rozjasněná pleť. 

dior

Proto mezi klíčové produkty na pleť tentokrát patřila podkladová báze Dior Backstage Face & Body Primer, make-up Dior Backstage Face & Body Foundation a rozjasňovač Dior Backstage Glow Face Palette 001 Universal. 

„U make-upu očí jsme díky produktu Diorshow Brow Styler přitáhli pozornost k dokonalému obočí. Na víčka pak přišla kombinace neutrálních odstínů paletky Dior Backstage Eye Palette 003 Amber Neutrals, která perfektně ladila s odstínem pleti modelek a zároveň oči rozjasnila. Na závěr jsem pak použil mojí oblíbenou řasenku Diorshow Iconic Overcurl 090 v černém odstínu,” prozradil Peter Philips.

Rty modelek pak tento make-up guru přetřel regeneračním leskem Dior Lip Maximizer a neutrálním odstínem rtěnky Dior Backstage Lip Palette 001 Universal Neutrals.