VZHŮRU DO BACKSTAGE fashion weeku v paříži!
Díky ELLE teď máte jedinečnou příležitost! Čtyři exkluzivní videa, která jinde neuvidíte, vás teleportují přímo do zákulisí nedávno skončeného pařížského fashion weeku. Průvodkyni jsme vám nemohli vybrat povolanější – Joséphine Le Tutour, jednu z nejžádanějších modelek současnosti. Ano, dvacetiletou Francouzku chce na sezonu podzim – zima 2015/16 i celá Paříž!

Video No. 1

Módní šílenství propuká! Jsme na začátku fashion weeku a jdeme rovnou do zákulisí. Je v něm čas i na něco jiného než na práci? Občas ano, třeba na knihu a čokoládu...

Video No. 2

Versace, Balmain, Isabel Marant – pařížský fashion week, to je několik přehlídek za den. Zvlášť když jste úspěšnou topmodelkou jako Joséphine. Chtějí vás úplně všichni a někdy za to dostanete i dárek. Například kabelku Gucci.

Video No. 3

Módní horečka nepřetržitě stoupá a Joséphine má stále co dělat. Co si o ní myslí třeba David Koma, kreativní ředitel značky Mugler, pro niž modelka rovněž pravidelně pracuje?

Video No. 4

Fashion week vrcholí a Joséphine čeká ještě třeba show Chanelu. Ale koho to tu máme? Jejího bratra? A copak dělá? Podívejte se na závěrečné video!