Yves Saint Laurent Black Opium: Temná závislost
Hra na jistotu? Nepřichází v úvahu! V tom přece není ani špetka zábavy… Zaregistrujte se a otestujte "temnou závilost" Black Opium na vlastní kůži!

Když Yves Saint Laurent roku 1977 poprvé představil Opium, mířil na hodně specifickou skupinu žen. Žena „Opium“ měla být elegantní, stylová, vynikat pronikavou inteligencí a okouzlující krásou, pohybovat se ve vzdělaných kruzích, měla zanechávat stopu všude tam, kudy prošla. 

Přenesme se do současnosti. Pořád u ní vidíme tu chlapeckou bezstarostnost, kterou s sebou nese vědomí, kým je a co chce. Nyní se však objevuje nová postava: žena, které stačí pouhá její přítomnost, aby si otevřela cestu do našeho podvědomí. Je dramatická. Je proměnlivá. Je dokonalou směsí temnoty a světla, ženské smyslnosti, hravosti a vážnosti… 

Je to silové pole. Stejně opojné jako duše současné ženy Yves Saint Laurent. Je bouřlivé, dynamické, silné a ihned se zapojuje. Vyznačuje se celosvětovým věhlasem, je jedinečné. Pro takovou zářivě jasnou sílu existuje jediné jméno: BLACK OPIUM. V souvislosti se současným smyslem pro nebezpečí představuje jméno BLACK OPIUM riziko, hledání zapovězeného světa, dělání věcí, jež by člověk dělat neměl. Podobá se pocitu touhy… Jako byste pořád chtěli víc a nikdy neměli dost. 

ysl

Síla Black Opium, které navrhli parfémáři Nathalie Lorson, Marie Salamagne, Honorine Blanc a Olivier Cresp, se opírá o zvláštní pnutí, když se temnota střetává s vlídným světlem. Tato nová generace orientálních gurmánských vůní je stejně návyková jako první ranní doušek kávy a je charakterizován elektrizujícími bílými květy, které drží celek pohromadě. 

Na tvorbě Black Opium spolupracovaly čtyři superstar perfumérského světa a každá z nich do parfému vložila část své osobnosti. Výsledkem je originální, svůdná a komplexní vůně. Nathalie Lorson vytvořila černý a intenzivní kávový akord. Marie Salamagne přispěla svou představou o „rocku“, jež se vine kolem břitkých tónů hrušky, a elektrizujícím růžovým pepřem. Olivier Cresp se zaměřil na návykový ráz vůně (co by tak mohlo přimět člověka, aby se vrátil a přivoněl si znovu?), zatímco Honorine Blanc, která žije v New Yorku a hledá světlo ve všech aspektech života, zpracovala motiv bílých květů. 

Pozor! Vysoká návykovost.

Vyzkoušejte ji na vlastní kůži... Stačí se zaregistrovat ZDE a získat vzorek na testování zdarma.