Zástěra jinak. A stylově
Moderní interpretace klasické zástěry v podání českých návrhářů. Zajděte si dnes na adventní pop-up a odneste si dokonalý doplněk na pečení cukroví.

„ZÁSTĚRKA je novým projektem Bistra No.19. Z prvotní myšlenky zástěry pro Bistro, se zrodil nápad oslovit každý měsíc jiného návrháře, aby navrhl „současnou“ zástěru, kterou si budou moci koupit návštěvníci Bistra. Jsem přesvědčená, že používání zástěry je znovu aktuální a že si tento kus oděvu zaslouží moderní interpretaci,“ říká spolumajitelka DESIGN BISTRO&SHOP No. 19 a iniciátorka projektu ZÁSTĚRKA Kristina Netíková.

„Každý měsíc představíme novou limitovanou kolekci!zástěr, tak jak je vnímají současní čeští návrháři. První modely vytvořily návrhářské duo  Chatty (Radka Sirková a Anna Tušková) a Martina Malá se svojí značkou Belka. Po novém roce nám svůj pohled na zástěru odkryje Miro Sabo, zástěra vznikne i pod rukama Denisy Nové a dalších předních českých návrhářů,“ doplňuje druhá z autorek ZÁSTĚRKY Lucie Pavlásková.

bistro

Takžesi vymyslete dokonalou Zástěrku, proč o víkendu utéct z obchodních domů a vyrazit do historického centra Prahy, kde se právě koná adventní pop-up v Bistru No.19. Rozhodně ale nesmíte minout ani vedlejší vchod do obchodu Kurator, kde najdete nejen českou módu, ale i vybrané zahraniční návrháře.

Adresa: DESIGN BISTRO&SHOP No. 19 v Karolíny Světlé 19, Praha 1

Více o adventním pop-up shopu najdete v profilu akce na facebooku.