Zimní fashion inspirace ze Sundance
Už pár dnů probíhá festival v Sundance. Zakladatelem je herec a režisér Robert Redford. Tento zimní festival "na pohodu" je oslavou nezávislých filmů a letos se tam vystřídaly herečky jako Ellen Page, Kristen Stewart nebo Greta Gerwig. A jak si poradili s chic, zimními outfity? Podívejte se do naší galerie!

A jaké jsou letos žhavé, filmové novinky? Víme o pár filmech, které bychom rádi viděli i na některých českých festivalech a obdivovali jejich filmové plakáty třeba začátkem léta nad řekou Teplou. 

1. The Birth of the Nation - příběh černocha Nata Turnera, vůdce největšího povstání otroků v Americe. V roli Turnera se objeví Nate Parker, který je zároveň i režisér filmu. 

2. Captain Fantastic - emocionální příběh podivínské rodiny, která se z izolace pomalu etabluje do společnosti. V hlavních rolích Viggo Mortensen a Kathryn Hanh. 

3. Certain Women - příběh tří žen žijících v současné Montaně. Laura Dern jako advokátka, Michelle Williams jako vdaná žena budující nový dům a Kristen Stewart jako právnička, která učí starší studenty.

4. Christine - pravdivý příběh Christine Chubbuck, floridské zprávařky, která spáchala sebevraždu v přímém přenosu. V hlavní roli Rebecca Hall. 

5. Complete Unknown - film o ženě, která se zcela náhodou objevína narozeninové party. Oslavenec je přesvědčený, že ženu zná a sleduje ji. V hlavních rolích Michael Shannon a Rachel Sunrise. 

6. Frank & Lola - šéfkuchař Michael Shannon se zamiluje do mladé ženy, Imogen Poots. Shannon hraje tento rok asi v jedenácti nových filmech. My v ELLE ho můžeme vidět v čemkoli, tak se už teď těšíme. Snad bude lepší než Bradley Cooper. 

7. The Free World - poté, co je propuštěný z vězení, začne mladý muž (Boyd Holbrook) pracovat v útulku, kde se zamiluje do mladé ženy (Elisabeth Moss), která ho ale postaví do velmi těžké situace. Moss je v každém novém filmu lepší a lepší. 

8. Goat - když už to nevidět kvůli ničemu jinému, tak kvůli Nickovi Jonasovi ano. Dostal nás už jako herec v akčním serilálu Kingdom. 

9. Love & Friendship - adaptace méně známé knihy Jane Austenové Lady Susan. V hlavních rolích Kate Beckinsale a Chloe Sevigny. 

10. Manchester by The Sea - muž se musí postarat o svého synovce, když mu umře otec. Nikdo nezvládá bostonský přízvuk lépe než Casey Affleck. 

My v redakci to chápeme: Jakmile uhodí mrazy, je těžké zvolit elegantní a zároveň praktické oblečení. Ale pokud se podíváte, jak to vyřešily filmové hvězdy v Sundance, pochopíte, že to jde. Vše pod heslem: Nenechat se zastrašit a naučit se vrstvit. Stupně pod nulou vám outfit rozhodně nemůžou pokazit. Vyzbrojte se luxusními svršky, kreativními svetry, supercoolovatými botami, které jsou nejen funkční, ale zároveň fashion.