Živě z Paříže: Podzimní přehlídka Hermès
Přijměte pozvání na pařížský fashion week. Usedněte spolu s ELLE do první řady a sledujte živě módní přehlídku, na které Nadège Vanhee-Cybulski představí svou podzimní kolekci pro módní dům Hermès.

Program sedmého dne pařížského fashion weeku přináší nové podzimní kolekce deseti značek, mj. Stella McCartney, Giambatista Valli, Saint Laurent a Hermés. Právě na posledně jmenovanou přehlídku se můžete spolu s námi zúčastnit i vy. Budete mít výhled přímo z první řady díky živého přenosu z Garde Républicaine ve 4. pařížském okrsku. Kreativní ředitelka Nadège Vanhee-Cybulski připravila již třetí dámskou kolekci prêt-à-porter. Live stream začíná v 16:30. 

A to není vše. Kolekci bot a kabelek na sezónu podzim - zima 2016/2017 najdete již nyní ve fotogalerii. Doplňky nesou typický rukopis značky, jezdecké motivy se střídají s přírodními. Výraznou část linie tvoří kresby Roberta Dalleta, na nichž se objevují divoké šelmy a majestátní papoušci uprostřed džungle. Hřejivé odstíny červeného vína, tabáku a cedru se harmonicky prolínají se zářivými tóny oranžové a s neutrální šedou, béžovou, námořnickou modří a černou. 

Další live stream můžete sledovat již tuto středu dopoledne, kdy bude mít přehlídku Louis Vuitton.