Zlaté glóby 2017: Nejkrásnější šaty na červeném koberci
52 looků z červeného koberce. Jaké šaty si vybrala Natalie, Lily, Blake, Michelle, Emma, Nicole a spol.?

74. předávání Zlatých glóbů přineslo celou řadu překvapení. Hlavně na červeném koberci. Černou barvu s přehledem převálcovala jarní barevná paleta v čele s růžovou a žlutou. Takže pokud přemýšlíte, co nového si pořídit do svého šatníku, pak něco právě v těchto odstínech. Budou vám slušet, stačí se inspirovat výběrem tónu šatů Emmy Stone, Lily Collins, Felicity Jones nebo Zoe Saldany, možností je nepočítaně.

lily collins golden globes e7cbb

To samé u žluté. Natalie Portman sáhla po odstínu šatů velmi podobnému tomu, který nosila Jackie Kennedy. Jemnější variantu zvolila Reese Witherspoon a cenu za nejlepší vybranou barvu šatů k tónu pleti udělujeme Emily Ratajkowski. Body navíc má za svůj nový účes. Tleskáme.

Stejně jako Blake Lively a Naomi Campbell. Vsadily na osvědčenou klasiku, své šaty na Zlaté glóby si vybrali u Versace a výsledek? Perfektní volba. 

Vedle růžové a žluté se hitem červeného koberce stala bílá. Pokud jste potřebovali naprostou jistotu, že bílá není jen pro nevěsty, tady máte nad slunce jasný důkaz. Ano, (někdy) je dobré zapomenout na černou a pořádně zazářit.

Podívejte se do fotogalerie na 52 top looků z červeného koberce. Komu to nejvíc slušelo?