Do Varů míří Schreiber, Rush i del Toro Aneb slavní herci s šarmem

Každý rok fanoušci a milovníci slavného českého filmového svátku netrpělivě čekají, jaké zahraniční hvězdy se ukážou na červeném koberci. Letos bude akce patřit hlavně charismatickým mužům – na 56. ročníku festivalu se totiž objeví herecké hvězdy Liev Schreiber a držitelé Oscara Geoffrey Rush a Benicio del Toro. Tyto tři hollywoodské tváře se tak stanou velkým lákadlem nadcházejícího festivalu, na němž se budou promítat snímky doslova z celého světa. 

Pořadatelé karlovarského festivalu ve středu dopoledne oznámili, že do Varů dorazí čtyřiapadesátiletý americký filmový herec, scenárista a režisér Liev Schreiber, kterého proslavily filmy jako Spotlight, X-Men Origins: Wolverine, Salt nebo Spider-Man: Paralelní světy či seriál Ray Donovan. Schreiber je kromě svých hereckých a režijních úspěchů znám také díky dlouholetému vztahu s herečkou Naomi Watts, se kterou vychovává jejich dva syny. Pár v roce 2016 oznámil rozpad jejich jedenáctiletého vztahu. 

Hana Vagnerová: Tvář Elle Beauty Lounge a hvězda Hranic lásky i Varů

elle.cz

Před nedávnem bylo též oznámeno, že mezi hlavními hvězdami Varů se objeví také americký herec, producent a držitel Oscara za nejlepší mužský herecký výkon ve vedlejší roli, Zlatého glóbu i ceny BAFTA Benicio del Toro. Pětapadesátiletého úspěšného herce proslavily především snímky Traffic – nadvláda gangů, 21 gramů, Sicario: Nájemný vrah či Sin City – město hříchu. Jeho osobní život začal média více zajímat poté, co se dostala na veřejnost informace o tom, že s ním své první miminko očekává Kimberly Stewart, dcera slavného britského zpěváka Roda Stewarta, ačkoliv spolu dvojice netvořila pár. Stewart v roce 2011 porodila dceru Delilah Stewart, kterou vychovává společně se slavným hercem i se svým nynějším partnerem. 

Závěr festivalu by měl patřil Geoffrey Rushovi, australské herecké legendě, kterou proslavily snímky jako Záře, Život a smrt Petera Sellerse, Candy či Králova řeč. Sedmdesátiletý oscarový herec v nynějších letech září především v sérii Piráti z Karibiku, kde se zhostil role Hectora Barbossy. Rush je od roku 1988 ženatý s herečkou Jane Menelaus, se kterou v Melbourne vychoval dceru a syna.

Snímky, které byste si ve Varech neměli nechat ujít

elle.cz

Zdroje: ČSFD, Wikipedia Commons 

Předplaťsi & Ušetři

Elle cover
REKLAMA