REKLAMA

Právě vychází letní ELLE DECORATION, která vám představí pravý luxus

REKLAMA

 

„Ať už se jedná o panství se 40 pokoji‚ nebo jednopokojový byt, měl by být naším hradem,“ stojí na přebalu knihy o interiérovém designu Affordable Splendour, kterou přesně před 40 lety sepsala hraběnka Diana Phipps Sternbergová. Její životní cesta je více než inspirativní a přivedla nás na myšlenku o různorodém vnímání luxusu.

Letní číslo je proto nejen bezstarostné a plné barev, v další vrstvě nabízí i různé úhly pohledu na podoby bohatství. Kromě fyzického jsme se zaměřili i na to nehmotné a obtížněji popsatelné. V případě architekta Otto Rothmayera a editorialu o jeho vile to byl bezesporu talent a velká dávka pokory, v pojetí hraběnky Sternbergové množství inovativních nápadů pro interiéry zdevastovaného zámku v Častolovicích, v novém ateliéru Jana Plecháče zase tvůrčí svoboda a u čtveřice majitelů letních sídel bezprostřední kontakt s přírodou (velký speciál o chatách a chalupách). Téma nás inspirovalo také k editorialu o proměnách vnímání designu i toho, co se za krizový rok ukázalo jako skutečně podstatné.

Ať jsou i ty vaše letní výhledy za hranu. Nekonečného bazénu nebo čehokoli dalšího, co osobně považujete za svůj druh luxusu. Pomoct vám k tomu může i další novinka – speciální hudební playlist k číslu, který najdete na poslední straně. Příjemné čtení i poslech!

Letní Elle Decoration si můžete objednat až do schránky s poštovným zdarma!

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Sledujte nás na Instagramu @elleczech

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA