Brýle, které nesmí chybět žádnému gentlemanovi

Máte pocit že vašemu cool looku teď na podzim najednou něco chybí? A co brýle? Víme o takových, které by vám za žádnou cenu neměly chybět. Ani nyní na podzim.

Brýle Thom Browne jsou totiž mnohem více, než "jen" ochrana před sluncem. Jen málokterá kolekce brýlí emocionálně kombinuje kovový šperk a tradiční materiály tak skvěle, jako právě tato značka. To navíc vyžaduje technicky chytré a konstrukčně náročné prvky, kterých je dosaženo nejvyspělejší technologií výroby. Část kolekce používá na své povrchové úpravy zlato i stříbro, ale modely přesto nepůsobí nadutě, kýčovitě nebo příliš okázale. Zkrátka perfektní partner do každodenního života.

Máme dobré zprávy. Po obchodech MR. PORTER, Barneys, Dover Street Market či Bon Marché ho zastupují v zahraničí, jsou nyní k dostání i v Česku, u renomovaného optika Filipa Žilky. Důkaz, že vám ve sbírce alespoň jeden pár nesmí chybět? Nosí je i sám Filip! 

IMG 0238 1 ffaeb

"Thom Browne si mě získal na první pohled dokonalým propracováním detailů. Sympatičtí mi byli jeho agenti svou interní politikou, kde se dbalo na strategii uvedení i samotnou prezentaci značky na našem trhu,", dodává.

Už si pro ně míříte? 

EBC promo