ELLEphoria 2022: Nejočekávanější beauty event roku brzy otevře brány

Po loňském vydařeném ročníku jsme se rozhodli na úspěch ELLEphorie navázat i letos. Ani v tomto roce nebudete ochuzeni o stage, kde se vystřídají zajímavé osobnosti, budou zde představeny novinky z oblasti pečující i dekorativní kosmetiky i zdravého životního stylu a odehraje se zde řada zajímavých workshopů a přednášek. Ze slavných tváří se můžete těšit například na zpěvačku Ewu Farnou, Patricii Pagáčovou, Zuzanu Stráskou a další. Všechny známé krásky mají na téma beauty a well-beingu co říct a moc rády se o své zkušenosti z oblasti líčení, hubnutí a tělové péče podělí i s vámi. 

Z témat, která na ELLEphorii zazní, si vyberou beauty lovers všech věkových kategorií. Věnovat se budeme třeba tématům přírodní a bio kosmetiky, XXL rtům bez nutnosti podstoupit zákroky, tématu vlastních i umělých nehtů, nošení rovnátek a bělení zubů, ale také face yogy, anti-agingu, ekologicky udržitelné kosmetiky, hitu obličejových žehliček nebo třeba hubnutí po čtyřicítce. Odborníci z řad kadeřníků, make-up artistů i dermatologů přinesou a detailně osvětlí celou řadu témat, která jsou v beauty oblasti tolik probíraná. Nebudou chybět samozřejmě praktické ukázky líčení a péče a představení jedinečných kosmetických produktů.

ELLEphoria se uskuteční ve dnech 4. - 6. listopadu v prostorách Slovanského domu na Příkopě. Kromě všech zmíněných aktivit se můžou návštěvníci těšit také na ELLE Beauty Bag s kosmetikou za více než 16 000 Kč za zvýhodněnou cenu 2 890 Kč. Detaily na www.ellephoria.cz.

Ellephoria
Info ikona

Předplaťsi & Ušetři

Elle cover
REKLAMA