ELLEphoria: Kosmetická tajemství Zorky Hejdové

 

Kdy si připadáte nejkrásnější?

U moře! S lehce opálenou kůží, solí ve vlasech a s pískem mezi prsty! To je pro mě takový pocit blaha, že nepotřebuju makeup ani žádná jiná zkrášlovadla a připadám si krásně.

Jak se kosmetická rutina změnila s narozením syna?

Vlastně celkem výrazně. Myslela jsem si, že čas na sebe si vždycky najdu a do jisté míry to platí, ale tak nějak automaticky jsem své pleťové rituály zkrátila na nezbytné minimum a na manikúru se chystám už pět měsíců. Tak asi tak!

Kolik hodin spánku denně potřebujete pro krásu?

Ideálně osm. Což sice tak nějak stále mám, ale teď už rozděleno na čtyřikrát a až se jednou zase vyspím celou noc vkuse, budu si ráno určitě připadat nejkrásnější (směje se)!

Mohlo by se vám líbit

ELLEphoria: o vlasových trendech s Janem Molnárem

Je bratislavským vlasovým mágem. Kromě vlastní technologie populární barvící metody balayage vymýšlí i vlasové stylingy nejvlivnější ženy Slovenska, Zuzany Čaputové. Co představí ne ELLEphoria hvězdný kadeřník Jan Molnár?
elle.cz

Co je vaším must have kosmetickým produktem?

Kvalitní denní krém! To je rutina, bez které den nezačínám! Umýt obličej studenou vodou, nanést krém a pořádně tvář promasírovat. Ideálně třeba guashou…  Po ránu potřebuju zkrátka pleť probudit!

Jakou nejšílenější proceduru jste v rámci péče o sebe podstoupila?

Já nejsem moc zastánce experimentů, takže žádnou šílenost za sebou nemám! Ale pro někoho může být extrém třeba i rázová vlna proti celulitidě a na tu jsem chodívala vždy před létem celkem pravidelně, protože prostě funguje!

Co je to ELLEphoria?

ELLEphoria je jedinečný event pro všechny beauty lovers, kde můžete načerpat inspiraci, získáte povědomí o novinkách i stálicích ze světa krásy a potkáte se s influencery z Čech i Slovenska. Naše pozvání na akci přijaly top beauty značky a vy se tak můžete těšit na jejich opravdu zajímavý a intenzivní program! Naučíte se, jak být ještě krásnější uvnitř i navenek, a to již o víkendu 22.10. - 24.10. v Praze v obchodním domě Máj ve čtvrtém patře. Těšíme se na vás! Chcete vědět více? Sledujte naše webové stránky www.ellephoria.cz. Vstupenky můžete zakoupit na goout.cz.

Mohlo by se vám líbit

ELLEphoria: O make-up trendech s NotSoFunnyAny

Influencerka, podnikatelka, ale hlavně inspirativní make-up guru Anežka Chudlíková aka NotSoFunnyAny nám prozradila, co si připravila na event ELLEphoria.
elle.cz